Oferty pracy

oferty

dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy dobre warunki, ciągłość pracy i stabilność!

Zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń na adres mailowy biuro@olek-remonty.pl – ewentualnie proszę też dzwonić do nas na numer 570121091.

Zapraszamy do kontaktu również osoby rosyjskojęzyczne – nie wymagamy znajomości języka polskiego. W przypadku obcokrajowców – jesteśmy w stanie przygotować wszystkie dokumenty związane z legalizacją pobytu – możemy m.in. uzyskać kartę pobytu na podstawie umowy o pracę.

Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z działającymi ekipami budowlanymi, firmami, podwykonawcami.

Poszukujemy pracowników. Pracy jest bardzo dużo i nie kończy się. Praktycznie nie posiadamy przestojów. Poszukujemy wyłącznie specjalistów, osób posiadających doświadczenie.

Poszukujemy:

  • pracowników ogólno-budowlanych
  • elektryków
  • hydraulików
  • parkieciarzy

Dlaczego warto?

Gwarantujemy:

ciaglosc

ciągłość
zleceń

dostepnosc

pełną dostępność
materiałów

wyplacalnosc

płynność finansową,
wypłacalność

Gwarantujemy płatność niezależnie od wypłacalności klienta końcowego!

To są nasze filary, które stanowią gwarancję udanej, wieloletniej współpracy.

czekamy na ciebie

Nawet 10 000 zł na rękę / miesiąc

Zwłaszcza poszukujemy obecnie osób gotowych wykonywać remonty od początku do końca – mieszkań, biur. Będziemy indywidualnie negocjować stawki dla takich osób, ale istnieje możliwości zarobienia nawet do 10 000zł na rękę w miesiącu i więcej – wszystko zależy od umiejętności oraz od skuteczności!

Wszelkie warunki zatrudnienia jesteśmy w stanie negocjować tak, aby były bardzo atrakcyjne. Przy konkretnych zleceniach staramy się rozliczać od wykonanej pracy – z m2, metra bieżącego itd. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.

W przypadku obcokrajowców – zapewnimy wszelkie formalności, oświadczenie, kartę pobytu, umowę o pracę. 

uscisk