O firmie

ekipa remontowa

OLEK – REMONTY

Remonty i wykończenia
wnętrz w Poznaniu

Olek-remonty to firma która odmieni wnętrze Twojego mieszkania, domu. Wykonujemy remonty mieszkań, wykańczamy nowe wnętrza „pod klucz” zajmujemy się pracami związanymi z przeróbkami, zabudowaniami i nie tylko. Usługi wykonujemy solidnie i profesjonalnie, czego dowodem są nasze referencje i zadowolenie klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby w 100% urzeczywistnić wyobrażenia oraz oczekiwania Twoje o nowoczesnym remoncie.

Zatem jeśli chcesz odnowić stare mieszkanie, pokój albo wykonać generalny remont łazienki lub wykończyć nowe mieszkanie, przygotować biuro, pomieszczenie usługowe, pomalować pokój – zadzwoń do nas i umów się z nami na spotkanie.

Przygotujemy specjalnie dla Ciebie wycenę, pomożemy w doborze odpowiednich materiałów niezbędnych do przeprowadzenia prac. Wycenę po obejrzeniu prac wysyłamy najczęściej drogą elektroniczną. Jeśli zakres prac nie zmieni się cena z wyceny jest ceną ostateczną. Wycena nie zawiera kosztów materiałów, gdyż zależą one od wyboru osoby zlecającej, a rozpiętość cenowa materiałów jest bardzo duża.